Victoria Beckham Evlilikleri Hakkında Samimi Bir İtirafta Bulundu: “Evliliğin En Zor Dönemiydi, Birbirimize Sahipmişiz Gibi…

Beckham çifti, David Beckham’ın 2003 yılında Real Madrid’de forma giydiği sırada ilişki yaşadığı yönündeki iddiaları yıllarca reddetmişti. Beckham belgeselinin yayınlanmasının ardından Victoria Beckham çok samimi bir itirafta bulundu.

“Bilirsiniz, Madrid’e kadar bazen herkese karşıymışız gibi geliyordu. Ama biz birlikteydik, birbirimize bağlıydık, birbirimize sahiptik. Fakat İspanya’dayken de birbirimize sahipmişiz gibi hissetmiyorduk. Bu çok üzücü. Bunun ne kadar zor olduğunu ve beni nasıl etkilediğini size anlatamam bile.”

“Tam Bir Sirkti”

Kendisi ve çocukları eşinin yanına İspanya’ya taşındıktan sonra basının ilgisinden bahseden şunları ekledi: “Bu bir kabustu. Basını açtığımız andan itibaren arabalarda oradaydık ve gittiğimiz her yerde takip ediliyorduk. Tam bir sirkti; sirkin şehre gelmesi gerçekten çok eğlenceli, değil mi? İçinde değilseniz.”

“Dürüst olmak gerekirse, muhtemelen hayatım boyunca yaşadığım en mutsuz olaydı.”

David Beckham belgeselde; evlilik dışı ilişkileriyle ilgili spekülasyonların kendisini ve ailesini nasıl etkilediğine de değindi.

“Başa çıkması zor olan bazı korkunç hikayeler vardı” dedi. “Evliliğimizde ben ve Victoria ilk kez bu tür bir baskı altına alınıyordu. Sanırım ikimiz de o sırada birbirimizi kaybettiğimizi değil, boğulduğumuzu hissettik. Dürüst olmak gerekirse bunu nasıl atlattığımızı bilmiyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x