Swinger ve müstehcen partiler düzenleyen Fergio House biletleri 300 bin liraya satılmış

İstanbul’da “Fergio House” adını verdikleri bir malikanede müstehcen partiler düzenleyen bir çete, yılbaşına günler kala çökertilmişti. Partilerin mucidi ikiz kardeşlerden birinin mimar değil eski bir asker olduğu öğrenildi. Partiye katılım biletlerinin 30 ile 300 bin TL arasında satıldığı ifade edildi.

Sosyal medya hesaplarından “Fergio House” adıyla cinsel içerikli yayın yapan ve özel malikânelerde fantezi partileri düzenleyen 19 kişi, İstanbul polisinin düzenlediği Kafes-26 operasyonuyla gözaltına alınmıştı.

Çok sayıda maskenin ele geçirildiği, swinger partileri ve müstehcen içerikleri ile bilinen gruba yönelik gerçekleştirilen operasyonda ikiz kardeşler Serhat ve Ferhat Günay yakalandı.

Olaya ilişkin iki kardeş hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Serhat Günay’ın uzman çavuşluktan ayrıldıktan sonra ikiz kardeşi ile birlikte İstanbul’da mimarlık ofisi açtığı belirlendi.

Şirketin, Ferhat Günay’ın üzerinde çok sayıda icra dosyası bulunması nedeniyle daha temiz bir sicile sahip olan Serhat Günay adına açıldığı bildirildi.

Evlerinde müstehcen videolar ve fantezi elbiseleri bulundu

Ferhat Günay, TikTok’ta viral olan videoda Ferhat Günay, kirası 130 bin lira olan boğaz manzaralı evi kedileri için tuttuğunu iddia etmişti. Olayla ilgili olarak 4’ü kadın 19 kişi gözaltına alınırken, evlerinde yapılan aramalarda, müstehcen içerikli videolarda kullanılan 70 farklı renk ve modelde maske, 13 fantezi elbisesi bulundu.

Üzerinde geçersiz yazan 2 bin sahte 100 dolar banknot, fantezi malzemesi olarak kullanılan eşyalar, şüphelilere ait 19 cep telefonu ve sim kart ele geçirilmişti.

Parti biletleri 30 ile 300 bin TL arasında satılmış

Polis ekipleri, yılbaşında parti yapmayı planlayan “Günahlar Evi” olarak adlandırılan çeteye operasyon düzenlemiş, 8 ilde eşzamanlı operasyonda çete yöneticileri ile birlikte 19 kişi gözaltına alınmıştı.

Hesabın 200 bin takipçisi olduğu ve bu hesabın www.fergihouse.com sitesi ile ilişkilendirildiği, hesap üzerinden müstehcen içerikli yüzlerce video, fotoğraf ve yazının aktif tutulduğunu belirledi.

Fergio House isimli çeteyle ilgili soruşturmanın ayrıntılı olarak sürdüğü edinilen bilgiler arasında yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x