Biri 7, diğeri 37: Altın Kelebek ödüllerinde Ada Erma ile Kerem Bürsin’in konuşmaları kıyaslandı

Altın Kelebek Ödül töreninde, Netflix’te yayınlanan Kulüp dizisi gecede En İyi İnternet Dizisi ödülünü alırken, çocuk oyuncu Ada Erma da En İyi Çocuk Oyuncu ödülüne layık görüldü. Çocuk oyuncunun sahnede eline çizdiği dünyayı göstererek yaptığı konuşma gönülleri fethetti.

“BU ÖDÜLÜ ÇOCUKLARIN ÖLMEDİĞİ BİR DÜNYADA ALMAK İSTERDİM”

Ödülünü aldıktan sonra bu süreçte kendisini yalnız bırakmayan ailesine ve çalışma arkadaşlarına teşekkür eden Ada, daha sonra eline çizdiği dünya ve çocuğu göstererek “Ben bugün elime bir dünya çizerek geldim. Bu dünya sizin bildiğinizde çok farklı bir dünya. Bu dünya yemyeşil, okyanuslar masmavi… Çocuklar yemyeşil sokaklarda hayvanlarla koşu özgürce eğleniyor. Savaş yok, şiddet yok. Hayvanlar özgür, kadınlar güçlü. Bu ödülü çocukların ölmediği bir dünyada almak isterdim ama… Bu dünyayı eline çizen tüm çocuklarla birlikte dünya güzelleşecek buna yürekten inanıyorum” dedi. Çocuk oyuncunun sözleri dakikalarca alkışlandı.

Öte yandan sosyal medyada 7 yaşındaki Ada Erma ile 37 yaşındaki Kerem Bürsin’in konuşması sık sık kıyaslandı.

‘Ya Çok Seversen’ dizisinde başrol oynayan Kerem Bürsin, dün akşam düzenlenen Altın Kelebek Ödül Töreni’nde En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncusu Ödülü’nü aldı. Konuşma yapmak için sahneye çıkan Bürsin, Türkçe ve İngilizce konuşmaya çalışınca cümleleri toparlayamadı.

İki farklı konuşmayı kıyaslayan sosyal medya kullanıcılarının o videosu gündem oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x