Kraken’den Para Çekme ve Yatırma İşlemleri için Uyarı!

Kripto borsalarının önde gelen isimlerinden olan Kraken, para işlemlerine yönelik yaptığı duyuruyla büyük yankı yarattı.

Kraken yaptığı duyuruyla, kullanıcıların 27 Mart tarihinden itibaren Plaid platformu üzerinden para yatırma veya ACH Silvergate aracılığıyla para çekme hizmetlerinin kaldırılacağını bildirdi. Kraken, kullanıcılarına istikrarlı bir fonlama hizmeti sağlamak hedefiyle, MVB Bank for Fedwire para yatırma, para çekme ve diğer ticari işlemler dahil olmak üzere farklı fonlama seçeneklerine bakmalarını tavsiye etti. Yayınlamış olduğu bu bildiriyle kafalarda soru işareti yaratan Kraken, gündeme damga vuran kripto borsalarından biri olmuş görünüyor.

Kraken’den Konuya İlişkin Açıklamalar Geldi

Para yatırma-para çekme işlemlerinde büyük oranla değişikliğe giden Kraken, ardı ardına gelen gelişmeler üzerine ifadelerini dile getirdi. ACH fonunu ele alarak söylemlerde bulunan Kraken, “Ekibimiz ACH fonunu mümkün olan en kısa sürede yeniden kullanılabilir hale getirmek için çalışıyor.” dedi.

ACH fonu için faaliyetlerine tam gaz devam ettiğini belirten Kraken, son zamanlarda sektör bazlı artan sorunlar ile daha çok tepki çekmiş durumda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir