Binance, Sistem Güncellemesi Yapıyor: Bu Coinler Etkilenecek!

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Binance, genel sistem performansını ve istikrarını iyileştirmeyi amaçlayan bir hamleyle, belirli Binance Earn ürünleri için planlı bir sistem yükseltmesi yapılacağını duyurdu. Bu yükseltme, 20 Eylül 2023 TSİ 09:00 ile 20 Eylül 2023 TSİ 12:00 arasında gerçekleşecek. Planlanan sistem yükseltmesi, platformun çeşitli yönlerini etkileyerek çeşitli Binance hizmetlerinde geçici değişiklikler getirecektir. İşte detaylar…

Binance, bazı hizmetleri askıya alıyor

Yükseltme süresi boyunca, tüm Likit Swap hizmetleri geçici olarak askıya alınacaktır. Buna Swap Farming’de swap alım satımı, Liquidity Farming’de likidite ekleme ya da çıkarma ve Liquidity Farming’den likidite havuzu ödüllerini kullanma gibi faaliyetler dahildir. Bu faaliyetlerle düzenli olarak ilgilenen kullanıcılar buna göre plan yapmalıdır. Kullanıcılar, çeşitli ürünler için abonelikler ve itfalar söz konusu olduğunda aralıklı kesintiler yaşayabilir. Bunlar arasında DeFi Staking, Simple Earn ürünleri, BNB Vault, Auto-Invest, Dual Investment ve ETH Staking yer almaktadır. Ek olarak, ETH Staking üzerindeki sarma ve açma işlevi de etkilenecektir.

 Binance, en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için kullanıcıların faaliyetlerini planlanan sistem yükseltmesinden önce ya da sonra planlamalarını önermektedir. Bu hizmet kesintileri geçici olarak rahatsız edici olsa da, Binance’in bazı önemli yönlerinin etkilenmeyeceğini unutmamak önemlidir. Ödüllerin hesaplanması ve dağıtımı, sistem yükseltmesi sırasında her zamanki gibi devam edecektir. Kullanıcılar ödüllerini herhangi bir gecikme olmadan almayı bekleyebilirler.

Otomatik alım satımlar da açık

Mevcut Otomatik Yatırım planları aracılığıyla planlanan kripto para alımları, sistem yükseltmesi sırasında gecikmelerle karşılaşabilse de, bu alımların, uygun olduğu durumlarda yükseltme tamamlandıktan sonra otomatik olarak gerçekleştirileceğinden emin olabilirsiniz. Sistem yükseltme süresinin Binance’in en iyi tahminlerine dayandığını ve değişiklik gösterebileceğini belirtmek isteriz. Yükseltme başarıyla tamamlandığında, etkilenen tüm hizmetler başka bir duyuru yapılmaksızın devam edecektir.

Sonuç olarak, Binance’in sistem performansını ve istikrarını artırma konusundaki kararlılığı bu planlı yükseltme aracılığıyla açıkça görülmektedir. Bazı hizmetlerde geçici kesintiler yaşanacak olsa da kullanıcılar, yükseltme 20 Eylül 2023’te tamamlandığında daha gelişmiş ve daha güvenilir bir platform bekleyebilir. Kripto para alanındaki diğer gelişmeler için bizi izlemeye devam edin ve yükseltme dönemi boyunca Binance’teki faaliyetlerinizi buna göre planladığınızdan emin olun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x